VIP-8
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VIP-8

VIP-8 Sınıfı Üyesi Olmayanlar Girebilemezzz xD

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Tatil Anılarınız

2 posters
YazarMesaj
Ceyda
Üyeler
Üyeler
Ceyda

Tatil Anılarınız Empty
MesajKonu: Geri: Tatil Anılarınız   Tatil Anılarınız Icon_minitimeCuma 08 Ağus. 2008, 12:24

Ataevler
http://ceydarock.eniyiforum.org
Üyeler
Üyeler

Tatil Anılarınız Empty
MesajKonu: Geri: Tatil Anılarınız   Tatil Anılarınız Icon_minitimePerş. 07 Ağus. 2008, 21:09

Ben de tatilin başında seninle aynı fikirdeydim ceydacım ama 2 ayrı yerde 2 boğulma macerasının we bu sebeple de salon kadını çizgimden kaymamın ardından sabahtan akşama kadar boş boş oturup can sıkıntısından batlamanın da iyi yanları olduğunu keşfettim Smile

Ayrıca lisede bugünlerimizi çk ariycamızı da unutmayalım... Exclamation Razz

Bu arada yeni eviniz nerdee:?: Question
Ceyda
Üyeler
Üyeler
Ceyda

Tatil Anılarınız Empty
MesajKonu: Tatil Anılarınız   Tatil Anılarınız Icon_minitimePerş. 07 Ağus. 2008, 13:12

Tatiliniz nası geçiyor ??? (OKS tercih-yerleştirme telaşları dışında tabii Razz ) Tatil anılarınız varsa burda paylaşın...

Şahsen bn bu yaz pek tatil yaptığımı söyleyemem yani. Yeni ewe taşınma telaşında olduğumuz için bu yaz ne yazıkki tatile çıkamadık Sad Ewde sıkıntıdan patlıyorummm Embarassed
İşte hergün site ve forumumla uğraşıyorum. PC'den sıkılınca TV izliyorummm. (TV'DE de pek bişi olmuyo yha n'aparsın !!!) Bütün yazı Burhan'ın sözleriyleriyle özetlemek istiyorum:

Ayyyyyyyyyyyyyyyy Bayılaazaaaaaaaam Exclamation
http://ceydarock.eniyiforum.org

Tatil Anılarınız
1 sayfadaki 1 sayfası